سبد خرید

ماشین جزو اس باب بازی هایی هست که همه بچه ها همیشه دنبال خریدن بهترینش هستند اما در اسباب بازی پسربچه ها بیشتر یافت می شود. ماشین بازی جزو محبوب ترین بازی بچه ها به صورت انفرادی و دسته جمعی به حساب می آید. رقابت اولین چیزی است که کودک با خریدن ماشین به آن فکر می کند زیرا که ماشین بازی ، بازی سرعت هست و ماشین هرکسی که سرعت بیشتری دارد برنده می شود.ماشین ها در انواع و اقسام و رنگ ها و اندازه های مختلف در ب ازار ایران موجود می باشد.جنس بیشتر ماشین ها پالستیکی بوده اما ماشین های فلزی نیز در بازار موجود می باشد که طبیعتا قیمت باالتری دارند. ماشین های فلزی شباهت بیشتری به ماشین های واقعی دارند و به اصطالح به آنها ماکت نیز گفته می شود. زمانی که کودک با ماشین بازی می کند از دستان خود استفاده می کند، روی زانو خود خم می شود و ماشین را هل می دهد. در این بازی ، کودک برای حرکت دادن ماشین از دست های خود استفاده می کند که به مرور زمان باعث قوی تر شدن و سالمت او می شود. این بازی موجب تقویت مهارت های حرکتی و هماهنگی بین چشم و دست کودکان می شود. گاهی هم ماشینهای بزرگتر را با بند دنبال خود میکشد.کودکان قوه تخیل فوق العاده قوی دارند. پدر و مادر ها می توانند از همین ویژگی استفاده کنند و با خرید هر نوع ماشین ، کاربرد آن را در دنیای واقعی برای کودکشان توضیح دهند سپس از او بخواهند که با داستانی خیالی اقدام به ماشین بازی کند و از ماشین در جهت درست استفاده کند.ماشین ها را می توان از نظر جنس ، شکل و ظاهر ، کاربرد ، کنترلی و ساده ، عقب کش ، ماکت و … دسته بندی کرد.البته که ماشین های کنترلی خواهان بیشتری دارد و نتیجتا قیمت باالتری نیز دارد.

ماشین

Sort by

View
ماشین پلیس اسباب بازی

ماشین پلیس اسباب بازی

65,000 تومان
ماشین پلیس ، مورد علاقه پسر بچه ها است که همیشه دوست دارند با آن بازی کنند. ماشین پلیس دورج…
ماشین فلزی BMW  جعبه دار

ماشین فلزی BMW جعبه دار

100,000 تومان
ماشینهای فلزی از علایق پسر بچه ها هستند که جزیی از اتاق آنها می باشند و مدلهای مختلف ماشینهای فلزی…
ماشین فلزی بوگاتی ربات شو

ماشین فلزی بوگاتی ربات شو

170,000 تومان
ماشین ربات شونده تلفیقی از یک ربات و یک ماشین است ، برای همین کودک از هر دو گزینه لذت…

فروشگاه اسباب بازی 🧸 رنگین تویز

فروشگاه رنگین تویز کار خود را با خرید و فروش اسباب بازی های دخترانه و اسباب بازی های پسرانه شروع کرده است. سیاست های فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز بر مبنای رضایت مشتری است از همین رو تنوع و جدید بودن اسباب بازی های rangintoys ، ارسال رایگان و سریع محصولات به عنوان اولویت اول فروشگاه رنگین تویز در نظر گرفته شده است.سعی ما در بالا بردن سطح کیفیت و پایین آوردن قیمت با حذف واسطه ها می باشد.با وارد شدن به دنیای وسیع اسباب بازی های رنگین تویز، با مجموعه ای عظیم از اسباب بازی ها شامل لگوها، تفنگ ها، عروسک ها، ماشین های اسباب بازی، اکشن فیگورها و… مواجه می شوید که با دیدن آنها حتی بزرگترها هم ترغیب می شوند که اسباب موردعلاقه خود را از ما بخرند.

1-1-pmt8xq8s92nw5erls1z1m07voh3l0fahvju3h2nscq

فروشگاه رنگین تویز

اهواز کیان آباد نبش خیابان 12 غربی فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز

دنیای کودکان جهانی

دنیای کودکان جهانی وسیع از خاطرات و شیطنت ها و اسباب بازی ها است.بچه ها با بازی کردن یاد میگیرند که چطور زندگی کنند.پرورش ذهن آنها و اجتماعی تر شدن آنها وابسته به همین دنیای کودکانه می باشد.این دنیای کوچک بسیار اهمیت دارد زیرا که تمام دغدغه ها و آرمان ها و آرزوهای یک فرد در دنیای کودکی او شکل می گیرد.ما دنیایی وسیع از اسباب بازی ها را برای کودکان شما فراهم کردیم تا شرایط را برای پرورش و رشد کودکان ایران زمین فراهم کنیم.

🤲 به امید روزی که هیچ کودکی از نعمت دنیای کودکانه محروم نباشد.

سوال داشتید؟

8 صبح تا 17 عصر

 
تلفن همراه : 09906502320
تلفن ثابت : 06133382047
ایمیل : Rangintoys@gmail.com

تمامی حقوق این سایت برای رنگین تویز محفوظ میباشد.