دسته بندی

نمایش 1–10 از 11 نتیجه

باربی با لباس

600,000 تومان
اقلام همراه : 35 دست لباس عروسکباطری دارد : خیرمفاصل : کاملا متحرک

عروسک بی بی مدل مو بلند

750,000 تومان
قابلیت تعویض لباس : داردقابلیت تعویض پوشاک : داردقابلیت شیر خوردن : دارد

عروسک بی بی مدل LOVELY BABY

490,000 تومان
موزیک : داردقابلیت شستشو : داردقابلیت شیرخوردن : دارد

باربی با وسایل آرایشی

430,000 تومان
وسایل همراه : وسایل آرایشی و کیفکاملا مفصلی : استجنس : پلاستیک درجه یک

باربی با خرس

430,000 تومان
وسایل همراه : خرس و سشوارکاملا مفصلی : استجنس : پلاستیک درجه یک

باربی با بادبادک

430,000 تومان
وسایل همراه : کیف و بادبادککاملا مفصلی : استجنس : پلاستیک درجه یک

ست سگ نگهبان 4 عددی

330,000 تومان
رده سنی : 3 سال به بالاباطری : نداردنوع ماشین : قدرتی

سگهای نگهبان 4 عددی

330,000 تومان
رده سنی : بالای سه سالباطری : نداردوسایل همراه : 4 عدد ماشین با 4 عدد فیگور

ماکروفر اسباب بازی مدل 22 قطعه

قیمت اصلی 360,000 تومان بود.قیمت فعلی 350,000 تومان است.
ویژگی محصولباطری : داردجنس : پلاستیک درجه یکقطعات همراه : 22 قطعه 

در این محتوا با عنوان دسته بندی تا 600 هزار تومان قصد داریم اسباب بازی هایی که می توانید با 600 هزار تومان خریداری نمایید را به شما معرفی کنیم.

این بازه قیمتی حد متوسط را شامل می شود و افرادی که می خواهند در این رنج قیمت خریداری انجام دهند، دستشان برای انتخاب اسباب بازی، باز تر است.

اسباب بازی های موجود در دسته بندی تا 600 هزار تومان شامل، عروسک، پازل، بازی فکری، ماشین، تفنگ و… می باشد.مطمئن باشید که اگر ازین گروه خرید انجام دهید، فرزند شما با شوق و اشتیاق تمام اسباب بازی را قبول می کند زیرا تنوع این محصولات بالاست.

اسباب بازی هایی که شامل دسته بندی تا 600 هزار تومان می شوند، کیفیت متوسطی دارند.در این گروه کمتر می توانید اسباب بازی های برند پیدا کنید اما هستند اسباب بازی های برندی که قیمتشان با این گروه یکسان می باشد.همچنین اسباب بازی های خلاقانه هم در این گروه یافت می شوند اما از اسباب بازی های هوشمند و رباتیک خبری نیست.

لگو و خانه سازی، جزو مهم ترین اسباب بازی های این گروه به شمار می آیند.کودکان شما می توانند ساعت ها از بازی کردن با این محصولات لذت ببرند.بدون این که خسته شوند.

دقت داشته باشید که عمر مناسب این اسباب بازی ها متوسط می باشد.برخی کاربران فکر می کنند که تمامی اسباب بازی ها عمر طولانی و بلند مدت دارند اما اسباب بازی های دسته بندی تا 600 هزار تومان بعد از حدود 1 سال ممکن است خراب شوند.

مدل های مختلف و ارزان قیمتی از ماشین های کنترلی و عقب کش هم جزو این دسته بندی قرار می گیرند و می توانید ساعتها با آن بازی کنید.فقط حواستان به این نکته جمع باشد که اسباب بازی هایی که از باتری برای راه اندازی خودشان استفاده می کنند، باید بعد از گذشت 2-3 هفته باتریشان عوض شود.(حتی اگر با آن بازی نکردید زیرا بعد از مدتی زنگ میزند و قسمت باتری اسباب بازی شما را خراب می کند.