دسته بندی

نمایش 1–10 از 14 نتیجه

عروسک بی بی بورن مدل 2000

300,000 تومان
موزیک : داردقابلیت شیر خوردن : داردقابلیت تعویض پوشاک : دارد

ماشا متحرک مدل موزیکال

قیمت اصلی 250,000 تومان بود.قیمت فعلی 230,000 تومان است.

یخچال اسباب بازی مدل ساید بای ساید

150,000 تومان
اقلام همراه : داردرده سنی : 3 سال به بالاجنس : پلاستیک درجه یک

آرایشی سایه کودک مدل کتابی

240,000 تومان
پلت آرایشی کودک با رنگهای ضد حساسیت و مخصوص کودک می باشد که بسیار برای کودکان و دختر بچه ها

عروسک ماشا و میشا

قیمت اصلی 220,000 تومان بود.قیمت فعلی 180,000 تومان است.
موزیک : نداردباطری : نداردجنس : پلاستیک درجه یک

تلفن اسباب بازی مدل هلو کیتی

120,000 تومان
ویژگی محصول : باطری : داردموزیک : داردرده سنی : خردسال

شما در حال مطالعه محتوای دسته بندی تا 300 هزار تومان هستید.در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با ویژگی های اسباب بازی های موجود در این دسته بندی آشنا شویم.

دسته بندی تا 300 هزار تومان شامل اسباب بازی ها سطح متوسط رو به پایین می شود.اسباب بازی های موجود در این دسته بندی قدرت انتخاب شما برای اسباب بازی کمی بالاتر از دسته بندی تا 300 هزار تومان می باشد.

همان طور که مشخص است تنوع اسباب بازی ها در این دسته بندی بیشتر می شود.فیگورهای ارزان قیمت در این دسته بندی قرار می گیرند.شما همچنین می توانید با اسباب بازی ها فکری بیشتری در این دسته بندی آشنا شوید.تنوع ماشین ها، تفنگ ها، بازی های فکری و عروسک ها در این دسته بندی بیشتر می شود و شما می توانید محصولات بیشتری را در این گروه مشاهده نمایید.

از نظر کیفیت قطعات، این دسته بندی رتبه پایینی دارد که این مورد هم طبیعی است.اسباب بازی های برند در این دسته بندی یافت نمی شوند اما می توانید اسباب بازی های خلاقانه تر و جذاب تری را در این دسته بندی پیدا کنید.دسته بندی تا 300 هزار تومان بیشتر شامل اسباب بازی های چینی می شود که می توانید به تعداد زیادی و در هر فروشگاهی آنها را پیدا کنید اما ما محصولات خاص و شگفت انگیزی را به شما نمایش می دهیم.

اسباب بازی های این دسته معمولا جمع و جور و در اندازه های کوچک به فروش می رسند. کمتر اسباب بازی در فروشگاه ها موجود می باشد که بتوانید با این رنج قیمت خریداری نمایید و اندازه آن بزرگ باشید.

ماده اولیه بیشتر قطعات استفاده شده در اسباب بازی های این دسته بندی بیشتر از جنس پلاستیک فشرده بوده که در کنار هم قرار می گیرند.وزن این اسباب بازی ها کم می باشد و به همین دلیل به راحتی قابل حمل است.