دسته بندی

در حال نمایش 8 نتیجه

باربی با کیف مدل ZODIAC

850,000 تومان
اقلام همراه : کیف کودکباربی : تمام مفصلیرده سنی : 3 سال به بالا

باربی با کیف مدل ZODIAC

850,000 تومان
اقلام همراه : کیف کودکباربی : تمام مفصلیرده سنی : 3 سال به بالا

ربات کنترلی دایناسور

1,980,000 تومان
باطری : شارژی داردکنترل : داردرده سنی : 2 سال به بالا

ماهیگیری مدل سرسره پنگوئن

850,000 تومان
رده سنی : بالای دو سالچوب ماهیگیری : دو عددپنگوئن همراه : سه عدد 

سینک ظرفشویی مدل خرچنگ

860,000 تومان
باطری : دو عدد قلمیرده سنی : 3 سال به بالانوع بازی : هیجانی ، آشنایی با فنون

ربات آدم آهنی رقصنده

650,000 تومان
ویژگی محصول :
  • رده سنی : 2 سال به بالا
  • باطری : 3 عدد قلمی
  • کنترل : دارد

ربات آدم فضایی با کنترل

750,000 تومان
ربات ها بسیار اسباب بازی های لذت بخشی برای کودکان هستند ، این ربات قابلیت های زیادی دارد.ربات آدم فضایی کنترل دارد که کودک می تواند بوسیله آن ربات را از فاصله ای دورتر کنترل کرد.

استمپر ناخن میکی

690,000 تومان
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بازار ایران، پر از اسباب بازی های رنگارنگ با برندهای مشهور و همچنین اسباب بازی های چینی می باشد.انتخاب یک اسباب بازی مناسب با بودجه زیر 1 میلیون تومان کاری دلهره آور و پر استرس است.در این مقاله با عنوان دسته بندی زیر 1 میلیون تومان قصد داریم ویژگی های اسباب بازی هایی که می توانید با یک میلیون تومان خریداری کنید را برای شما شرح دهیم.

1 میلیون تومان در بازار امروز مبلغ زیادی نیست اما آیا اسباب بازی با قیمت کمتر از 1 میلیون تومان وجود ندارد؟

خیر

حال باید چه کنیم؟

1-باید انتظارمان را در حد بودجه تعیین شده پایین بیاوریم.طبیعتا باید از خیلی از امکانات و مزایا چشم پوشی کنیم.مثلا باید قید اسباب بازی های هوشمند و رباتیک که چشم هرکودکی به آن خیره می شود را بزنیم اما هنوز هم می توانیم عروسک ها، پازل ها، ماشین ها و تفنگ های اسباب بازی در این رنج قیمت پیدا کنیم.اسباب بازی های باربی و عروسک های بافتنی انتخاب مناسبی برای این رنج قیمتی هستند.

به ما اعتماد کنید.ما در دسته بندی های اسباب بازی های زیر یک میلیون تومان، اسباب بازی های زیبا و جذابی را برای کودکان قرار دادیم که می توانید نسبت به خرید آنها اقدام نمایید.البته باید قید خرید اسباب بازی های برند را بزنید و سراغ اسباب بازی های چینی بروید.

این نکته را در نظر داشته باشید که خیلی از اسباب بازی های برند، به دلیل برندشان قیمت بالایی دارند و اسباب بازی های غیر برند با همان کارایی هم می توانید خریداری نمایید.پیشنهاد می کنیم با این رنج قیمت به دنبال خرید اسباب بازی های برند نباشید.

نکته دیگر این است که به دلیل تنوع اسباب بازی که در این رنج قیمت وجود دارد دست شما برای انتخاب اسباب بازی مناسب باز تر است و به این صورت می توانید اسباب بازی های بیشتری را به کودک خود نشان دهید.