دسته بندی

نمایش 1–10 از 38 نتیجه

ربات کنترلی دایناسور

1,980,000 تومان
باطری : شارژی داردکنترل : داردرده سنی : 2 سال به بالا

ربات کنترلی سگ

قیمت اصلی 3,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,950,000 تومان است.
باطری : شارژی داردرده سنی : دو سال به بالاکنترل : دارد

ماهیگیری مدل سرسره پنگوئن

قیمت اصلی 970,000 تومان بود.قیمت فعلی 850,000 تومان است.
رده سنی : بالای دو سالچوب ماهیگیری : دو عددپنگوئن همراه : سه عدد 

ربات کنترلی ببر تیرکس

قیمت اصلی 3,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,200,000 تومان است.
رده سنی : 3 سال به بالانوع باطری : شارژیبخار مصنوعی : دارد

ست سگ نگهبان 4 عددی

330,000 تومان
رده سنی : 3 سال به بالاباطری : نداردنوع ماشین : قدرتی

اسباب بازی های پسرانه دارای ویژگی های زیادی هستند که این نوع اسباب بازی را از نوع مقابل خود یعنی اسباب بازی پسرانه جدا می کند.چند ویژگی اسباب بازی پسرانه را بیان می کنیم :

• اسباب بازی پسرانه حس شور و هیجان و شیطنت را به پسربچه ها انتقال می کند.

• پسربچه ها نیز دقیقا دنبال بازی هایی هستند که پر از تحرک و جنب و جوش و هیجان باشد.

• پسربچه ها تمایل به تقلید از پدر خود دارند.اگر پدر به تماش ای فوتبال عالقه دارد حتما در اتاق پسر انواع مختلف توپ را پیدا می کنید.

• همبازی ها روی اسباب بازی های مورد انتخاب پسر شما تاثیر می گذارند.پسربچه ها عموما با اسباب بازی هایی بازی می کنند که دوستانشان آنها را دوست دارند.بازی های دسته جمعی مثل تفنگ بازی و ماشین بازی و توپ بازی و… بازی هایی هستند که پسربچه ها موقع جمع شدن دور هم ، به آن می پردازند.

• پسربچه ها نسبت به دختربچه ها اجتماعی تر هستند به همین دلیل به اسباب بازی هایی عالقه نشان میدهند که در سطح جامعه نمونه واقعی آن را می بینند.مثال اسباب بازی های شغلی برای پسربچه ها جذابیت بیشتری دارد. به همین دلیل ها است که در اتاق یک پسربچه انواع مختلف ماشین و کامیون و قطار و هواپیما و اسلحه را می توانید پیدا کنید ولی در اتاق دختربچه ها کمتر دیده می شود.اولین الگو رفتاری پسربچه ها ، پدرشان است.آنها تمام سعی اشان را می کنند تا مثل پدر خود رفتار کنند.مثل پدر به ماشین یا اتومبیل خود می رسند و تمام تالش خود را می کنند تا ماشین زیباتری خریداری کنند. از فیلم های جنگی و هیجانی لذت می برند.موقعی که از تلویزیون فوتبال پخش می شود در کنار پدر خود نشسته و فوتبال تماشا می کنند.از این رو می توان تشخیص داد که پسربچه ها برگه سفیدی هستند که رفتار پدرشان روی آن نوشته می شود.