دسته بندی

در حال نمایش 5 نتیجه

آرایشی سایه کودک مدل کتابی

240,000 تومان
پلت آرایشی کودک با رنگهای ضد حساسیت و مخصوص کودک می باشد که بسیار برای کودکان و دختر بچه ها

استمپر ناخن میکی

690,000 تومان
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ست آرایشی مدل کفش

190,000 تومان
این محصول شامل سه طبقه وسیله آرایشی می باشد که انواع سایه ها ، سایه های الکلیلی و انواع رژ گونه می باشد . چندین پد سایه دارد . بی تردید همه ی ما از علاقه ی دخترها به وسایل مادرانشان باخبریم همه ی دخترهای خوب و کوجولوی ما  دوست دارند کفش های پاشنه بلند مامان را بپوشند و در دنیای خودشان به کوچه و بازار بروند و میهمانی بروند.

ست آرایشی مدل کالسکه

198,000 تومان
این محصول شامل انواع سایه های چشم رژ لب ، رژ گونه ، سایه های اکلیلی و انواع مواد بی خطر برای آرایش کودکان می باشد. آرایشی کودکان از مواد درجه یک درست شده است یک محصول خارجی و با کیفیت است و انواع مواد بی خطر برای آرایش کودکان می باشد.

کودکانه همواره دوست دارند تا در اکثر کارهایشان از بزرگسالان تقلید کنند. وسایل اسباب بازی توانسته اند نمونه ای کوچک از زندگی بزرگترها را برای کودکان ایجاد کنند. لوازم آرایشی یکی از هزاران نوع اسباب بازی هست که در بین کودکان دختر محبوبیت بسزایی دارد. رسیدگی به وضع ظاهری و زیبا کردن خود در جلوی آیینه یکی از کارهایی است که کودکان میتوانند با لوازم آرایشی خود به تقلید از بزرگترها انجام دهند. کودکان در خلال بازی کردن مهارت های زندگی را نیز می آموزند، در نتیجه این پدر و مادر ها هستند که با خرید انواع اسباب بازی ها این شرایط را برای کودک خود فراهم میکنند تا بتواند مهارت های لازم را یاد بگیرد. کودکان با قرار گرفتن در جلوی آیینه و استفاده از اسباب بازی های لوازم آرایشی نه تنها به بازی خود می پردازند بلکه در ذهن خود این مطلب را تداعی میکنند که باید به تمیز و مرتب بودن ظاهر خودشان اهمیت بدهند. قطعا آرزوی هر دختری داشتن یک ست کامل از لوازم آرایشی هست، اینکه کودکان هم بتوانند همانند مادران خود یک میز مخصوص آرایش داشته باشند، میتواند بسیار جالب باشد. مزایای داشتن اسباب بازی آرایشی ۱، زمانی که شما مشغول آماده شدن برای رفتن به یک مهمانی، عروسی یا هر چیز دیگری هستید و وقت کافی را ندارید، اما دختر کوچکتان مانع از انجام کارتان میشود ، شما میتوانید برای اینکه فرزندتان را مشغول کنید به او بگویید که مثل شما خودش را آماده کند ۲، استفاده از این نوع اسباب بازی باعث میشود تا کودکان سما در آینده شخصیت های مرتب و منظم داشته باشند.