سبد خرید

کودکانه همواره دوست دارند تا در اکثر کارهایشان از بزرگسالان تقلید کنند. وسایل اسباب بازی توانسته اند نمونه ای کوچک از زندگی بزرگترها را برای کودکان ایجاد کنند. لوازم آرایشی یکی از هزاران نوع اسباب بازی هست که در بین کودکان دختر محبوبیت بسزایی دارد. رسیدگی به وضع ظاهری و زیبا کردن خود در جلوی آیینه یکی از کارهایی است که کودکان میتوانند با لوازم آرایشی خود به تقلید از بزرگترها انجام دهند. کودکان در خلال بازی کردن مهارت های زندگی را نیز می آموزند، در نتیجه این پدر و مادر ها هستند که با خرید انواع اسباب بازی ها این شرایط را برای کودک خود فراهم میکنند تا بتواند مهارت های لازم را یاد بگیرد. کودکان با قرار گرفتن در جلوی آیینه و استفاده از اسباب بازی های لوازم آرایشی نه تنها به بازی خود می پردازند بلکه در ذهن خود این مطلب را تداعی میکنند که باید به تمیز و مرتب بودن ظاهر خودشان اهمیت بدهند. قطعا آرزوی هر دختری داشتن یک ست کامل از لوازم آرایشی هست، اینکه کودکان هم بتوانند همانند مادران خود یک میز مخصوص آرایش داشته باشند، میتواند بسیار جالب باشد. مزایای داشتن اسباب بازی آرایشی ۱، زمانی که شما مشغول آماده شدن برای رفتن به یک مهمانی، عروسی یا هر چیز دیگری هستید و وقت کافی را ندارید، اما دختر کوچکتان مانع از انجام کارتان میشود ، شما میتوانید برای اینکه فرزندتان را مشغول کنید به او بگویید که مثل شما خودش را آماده کند ۲، استفاده از این نوع اسباب بازی باعث میشود تا کودکان سما در آینده شخصیت های مرتب و منظم داشته باشند.

لوازم آرایشی و دخترانه

Sort by

View
استمپر ناخن میکی

استمپر ناخن میکی

380,000 تومان
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
ست آرایشی مدل کالسکه

ست آرایشی مدل کالسکه

198,000 تومان
این محصول شامل انواع سایه های چشم رژ لب ، رژ گونه ، سایه های اکلیلی و انواع مواد بی…
ست آرایشی مدل کفش

ست آرایشی مدل کفش

190,000 تومان
این محصول شامل سه طبقه وسیله آرایشی می باشد که انواع سایه ها ، سایه های الکلیلی و انواع رژ…

فروشگاه اسباب بازی 🧸 رنگین تویز

فروشگاه رنگین تویز کار خود را با خرید و فروش اسباب بازی های دخترانه و اسباب بازی های پسرانه شروع کرده است. سیاست های فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز بر مبنای رضایت مشتری است از همین رو تنوع و جدید بودن اسباب بازی های rangintoys ، ارسال رایگان و سریع محصولات به عنوان اولویت اول فروشگاه رنگین تویز در نظر گرفته شده است.سعی ما در بالا بردن سطح کیفیت و پایین آوردن قیمت با حذف واسطه ها می باشد.با وارد شدن به دنیای وسیع اسباب بازی های رنگین تویز، با مجموعه ای عظیم از اسباب بازی ها شامل لگوها، تفنگ ها، عروسک ها، ماشین های اسباب بازی، اکشن فیگورها و… مواجه می شوید که با دیدن آنها حتی بزرگترها هم ترغیب می شوند که اسباب موردعلاقه خود را از ما بخرند.

1-1-pmt8xq8s92nw5erls1z1m07voh3l0fahvju3h2nscq

فروشگاه رنگین تویز

اهواز کیان آباد نبش خیابان 12 غربی فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز

دنیای کودکان جهانی

دنیای کودکان جهانی وسیع از خاطرات و شیطنت ها و اسباب بازی ها است.بچه ها با بازی کردن یاد میگیرند که چطور زندگی کنند.پرورش ذهن آنها و اجتماعی تر شدن آنها وابسته به همین دنیای کودکانه می باشد.این دنیای کوچک بسیار اهمیت دارد زیرا که تمام دغدغه ها و آرمان ها و آرزوهای یک فرد در دنیای کودکی او شکل می گیرد.ما دنیایی وسیع از اسباب بازی ها را برای کودکان شما فراهم کردیم تا شرایط را برای پرورش و رشد کودکان ایران زمین فراهم کنیم.

🤲 به امید روزی که هیچ کودکی از نعمت دنیای کودکانه محروم نباشد.

سوال داشتید؟

8 صبح تا 17 عصر

 
تلفن همراه : 09906502320
تلفن ثابت : 06133382047
ایمیل : Rangintoys@gmail.com

تمامی حقوق این سایت برای رنگین تویز محفوظ میباشد.