دسته بندی

در حال نمایش 4 نتیجه

ربات کنترلی دایناسور

1,980,000 تومان
باطری : شارژی داردکنترل : داردرده سنی : 2 سال به بالا

ربات کنترلی سگ

قیمت اصلی 3,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,950,000 تومان است.
باطری : شارژی داردرده سنی : دو سال به بالاکنترل : دارد

ربات کنترلی ببر تیرکس

قیمت اصلی 3,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,200,000 تومان است.
رده سنی : 3 سال به بالانوع باطری : شارژیبخار مصنوعی : دارد

دایناسور کنترلی تیرانداز

قیمت اصلی 2,300,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,800,000 تومان است.
رده سنی : 2 سال به بالانوع باطری : باطری شارژی داردوسایل همراه : 8 عدد تیر ، مخزن آب ، شارژر

در این محتوا قصد داریم اسباب بازی های با رنج قیمت تا 2 میلیون و بیشتر را خدمت شما معرفی نماییم.

شاید فکر کنید با این بودجه خرید اسباب بازی کاری راحت و آسان است ولی سخت در اشتباه هستید زیرا دسته بندی تا 2 میلیون و بیشتر شامل تنوعی سرسام آور می باشد.

دسته بندی تا میلیون و بیشتر تمامی اسباب بازی ها را شامل می شود و به همین دلیل تنوع بیشماری از اسباب بازی در این مجموعه قرار می گیرد.از مهم ترین و پرفروش ترین اسباب بازی های این دسته بندی می توان به اسباب بازی های برند، ماشین های کنترلی، ماشین و دوچرخه برقی، پازل های باتعداد قطعه بالا، عروسک ها و ربات های اسباب بازی و… اشاره کرد.

از ویژگی های مهم این دسته بندی می توان به آپشن های خارق العاده اسباب بازی ها اشاره کرد مثلا ماشین های کنترلی سرعتی در این دسته بندی قرار می گیرند و می توانید باهم مسابقات مختلفی را برگذار نمایید.

اگر سوال شما این است که با دو میلیمون تومان و بیشتر چه اسباب بازی هایی می توانید خرید به ادامه این محتوا دقت کنید.

از دیگر ویژگی های این دسته بندی می توان به فکری بودن این اسباب بازی ها اشاره کرد پازل ها و بازی های فکری که با این بودجه می توانید خریداری نمایید خیلی سخت هستند به طوری که نوجوانان و جوانان هم در حل آن به مشکل بر می خورند.

از دیگر ویژگی های این دسته بندی می توان به زیبایی و خلاقیت در طراحی اسباب بازی ها اشاره کرد.از آنجایی که تولیدکننده توانایی استفاده از قطعات و مواد اولیه اصلی را در این محصول دارد پس تمام تلاش خود را می کند تا اسباب بازی با بهترین کیفیت و همچنین زیباترین و جذاب ترین حالت ممکن برای کودکان بسازد.معمولا فیگورهای گران قیمت شخصیت های قهرمانان و انیمه ها در این دسته بندی قرار می گیرند.این فیگورها از جزئیات زیادی برخوردار هستند.