سبد خرید

خرید اسباب بازی پسرانه

راهنمای خرید اسباب بازی پسرانه

 

راهنمای خرید اسباب بازی پسرانه،اگر دوست دارید برای پسران  اسباب بازی بخرید اما هنوز در انتخاب خود مردد هستید، می توانید با استفاده از راهنمایی های تحریریه رنگین تویز با جدیدترین اسباب بازی های پسرانه آشنا شوید و از میان آن ها اسباب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اسباب بازی های پسرانه چه ویژگی هایی دارند؟

اگر برای شما هم سوال است که چه اسباب بازی برای پسران جذاب هست؟ باید بدانید که اسباب بازی های پسرانه ویژگی های خاصی دارند که باید درباره ی آن ها بیشتر بدانید، این موارد به شرح زیر هست:

اسباب بازی های پسرانه باید با سن کودک تطابق داشته باشد، مثلا شاید یک ماشین کنترلی برای یک پسر دو ساله جذاب نباشد، در حالی که ماشین معمولی بسیار جذاب است، پس اسباب بازی پسرانه متناسب با سن کودک است.

اسباب بازی های پسرانه دارای امکانات موسیقی برای پسران بسیار لذت بخش هست، پسران از موسیقی بسیار لذت می برند، بنابراین سعی کنید از این مدل اسباب بازی ها بیشتر برای آن ها بخرید.

سعی کنید اسباب بازی هایی بگیرید که رنگ بندی مناسبی داشته باشند، پسران به رنگ های تیره علاقه ی بیشتری دارند اما سعی کنید طیف رنگ های مناسب را برای کودک خود خریداری کنید.

هر چه اسباب بازی تحرک بیشتری داشته باشد، بیشتر مورد علاقه پسران هست، بنابراین ماشین و آدمک های دارای مفصل متحرک انتخاب بسیار خوبی است.

اسباب بازی های متفاوت و دارای طرح های عجیب جز اسباب بازی های مورد علاقه پسران هست پس سعی کنید اسباب بازی هایی را انتخاب کنید که چنین ویژگی هایی داشته باشد.

پسران بیشتر چه اسباب بازی هایی را می پسندند؟

پسران بوسیله ی اسباب بازی توانایی های خود را بهبود می بخشند، پسر بچه ها بیشتر اسباب بازی هایی را دوست دارند که برای آن ها چالش برانگیز باشند، این اسباب بازی ها باید آن ها را تحریک کنند که مساله ای را حل کنند و پسران از محک زدن توانایی های خود واقعا لذت می برند، با توجه به پیشرفت های علمی و فناوری، دیگر اسباب بازی های ساده پاسخگوی نیاز کودکان نیست، بلکه باید اسباب بازی را تهیه کنید که پیچیده و فکری باشد، چنین اسباب بازی هایی قوه ی تفکر کودک شما را تقویت می کند، از آنجایی که پسران کوچک در سن رشد دائما افکار، عقاید و سلایقشان عوض می شود، مسلما اسباب بازی های زیادی نیست که بتواند آن ها را مدت طولانی سرگرم کند.

انواع اسباب بازی های پسرانه

اما بین موارد مختلف اسباب بازی های پسرانه چند مورد برای پسران سرگرم کننده تر هست این اسباب بازی ها شامل موارد زیر هستند:

اسباب بازی تفنگ

تا به حال پسر بچه ای را دیده اید که در میان اسباب بازی های خود تفنگ نداشته باشد؟تفنگ یکی اسباب بازی های مورد علاقه پسران هست که اگر بشود با آن تیر اندازی کرد، علاوه بر القای حس هیجان بر روی تمرکز کودک شما اثر گذار است.

آدمک و فیگور

گفتیم که پسران علاقه مند به اسباب بازی های متحرک هستند، آدمک و فیگورهایی که دارای مفاصل قابل حرکت هست برای کودکان بسیار جذاب است و قوه ی تخیل آن ها را تقویت می کند.

ماشین، هواپیما و قطار

ماشین، هواپیما و قطار برای پسران بسیار هیجان انگیز هست، همانطور که گفتیم جز دسته ی اسباب بازی های متحرک هستند و بازی کردن و مسابقه دادن با این اسباب بازی ها بسیار مورد علاقه ی آن هاست.

 

خرید اسباب بازی پسرانه

بیسیم های واکی تاکی

بیسیم های رادیویی، برقراری هر گونه ارتباط رادیویی برای کودکان هیجان انگیز است، همانطور که هر کودکی دوست دارد با دیگران تماس بگیرد و با گوشی تلفن حرف بزند.

رنگین تویز مرجع خرید اسباب بازی های پسرانه

حال که در مورد اسباب بازی های پسرانه بیشتر می دانید، چطور هست که بدون معطلی سری به محصولات ما بزنید و با انواع مختلف اسباب بازی های پسرانه آشنا شوید، سفارش دادن اسباب بازی از طریق رنگین تویز بسیار ساده هست.

فروشگاه اسباب بازی 🧸 رنگین تویز

فروشگاه رنگین تویز کار خود را با خرید و فروش اسباب بازی های دخترانه و اسباب بازی های پسرانه شروع کرده است. سیاست های فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز بر مبنای رضایت مشتری است از همین رو تنوع و جدید بودن اسباب بازی های rangintoys ، ارسال رایگان و سریع محصولات به عنوان اولویت اول فروشگاه رنگین تویز در نظر گرفته شده است.سعی ما در بالا بردن سطح کیفیت و پایین آوردن قیمت با حذف واسطه ها می باشد.با وارد شدن به دنیای وسیع اسباب بازی های رنگین تویز، با مجموعه ای عظیم از اسباب بازی ها شامل لگوها، تفنگ ها، عروسک ها، ماشین های اسباب بازی، اکشن فیگورها و… مواجه می شوید که با دیدن آنها حتی بزرگترها هم ترغیب می شوند که اسباب موردعلاقه خود را از ما بخرند.

1-1-pmt8xq8s92nw5erls1z1m07voh3l0fahvju3h2nscq

فروشگاه رنگین تویز

اهواز کیان آباد نبش خیابان 12 غربی فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز

دنیای کودکان جهانی

دنیای کودکان جهانی وسیع از خاطرات و شیطنت ها و اسباب بازی ها است.بچه ها با بازی کردن یاد میگیرند که چطور زندگی کنند.پرورش ذهن آنها و اجتماعی تر شدن آنها وابسته به همین دنیای کودکانه می باشد.این دنیای کوچک بسیار اهمیت دارد زیرا که تمام دغدغه ها و آرمان ها و آرزوهای یک فرد در دنیای کودکی او شکل می گیرد.ما دنیایی وسیع از اسباب بازی ها را برای کودکان شما فراهم کردیم تا شرایط را برای پرورش و رشد کودکان ایران زمین فراهم کنیم.

🤲 به امید روزی که هیچ کودکی از نعمت دنیای کودکانه محروم نباشد.

سوال داشتید؟

8 صبح تا 17 عصر

 
تلفن همراه : 09906502320
تلفن ثابت : 06133382047
ایمیل : Rangintoys@gmail.com

تمامی حقوق این سایت برای رنگین تویز محفوظ میباشد.