سبد خرید

ایمن کردن اتاق بازی کودک

ایده هایی برای ایمن کردن اتاق بازی کودک

 

ایمن کردن اتاق بازی کودک از جمله مواردی است که اهمیت فراوانی برای والدین دارد و باید کاملا جدی گرفته شود، هر گونه فضای ناایمن برای کودک خطر آسیب دیدگی یا حتی مرگ در اثر حادثه را افزایش می دهد پس با دقت ایده های زیر را بخوانید تا بتوانید از وقوع هر گونه حادثه ی خطرناک و غیر مترقبه پیشگیری کنید، با تحریریه رنگین تویز همراه باشید.

چه ضوابطی باید در اتاق کودک رعایت شود؟

اتاق کودک، اتاقی است که بیشتر اوقات کودک شما در طی روز و شب در آن سپری می شود، بیشتر والدین برای اینکه با ریخت و پاش اسباب بازی های کودک در خانه مواجه نباشند، اتاق کودک و اسباب بازی های او را در خانه جدا در نظر می گیرند، با پیاده کردن چند ایده و توجه به ایمنی اتاق می توان از سلامت کودک در داخل اتاق اطمینان حاصل کرد این موارد به شرح زیر هستند:

1-از سبد اسباب بازی استفاده کنید.

استفاده از سبد اسباب بازی باعث می شود که کار شما جهت جمع آوری روزانه اسباب بازی ها ساده تر باشد و با جمع کردن آن ها از دست و پای کودک، خطر گیر کردن پای کودک و افتادن بر روی زمین را از بین ببرید.

2-اسباب بازی ها را داخل کمدهای شل و بی حفاظ نگذارید.

کمدهای شل و بی حفاظ یکی از خطرناک ترین وسایل داخل اتاق کودک هستند اگر اسباب بازی ها را در آن بگذارید ممکن است کودک از آن ها بالا برود یا کمد روی او سقوط کند، در نتیجه تا جای ممکن از کمدها برای اسباب بازی استفاده نکنید و محل قرار گرفتن آن را کاملا سفت کنید.

3-زمین بازی کودک را می توانید با کفپوش مناسب بپوشانید.

کفپوش نرم و مناسبی را برای اتاق کودک انتخاب کنید، با انتخاب کفپوش علاوه بر اینکه کودک هنگام افتادن بر روی زمین صدمه نمی بیند بلکه کفپوش مناسب از سر خوردن او بر روی زمین هم جلوگیری می کند.

4-اسباب بازی ها را به صورت مداوم جمع کنید.

بدیهی است هر چه محیط اتاق بازی کودک منظم تر باشد و از ریخت و پاش در آن جلوگیری شده باشد، حوادث کمتری رخ می دهد، می توانید با استفاده از قفسه های ایمن ،اتاق تمیز و مرتبی برای کودک خود داشته باشید.

کدام اسباب بازی ها ایمنی بیشتری دارند؟

اما یکی دیگر از موارد ایمن کردن اتاق کودک شماريال استفاده از اسباب بازی های ایمن است، پس از خواندن برچسب اسباب بازی حتما یک بار آن را همراه کودک خود امتحان کنید و خطرات استفاده از آن را تصور کنید،اسباب بازی های سنگین خطر آفرین هستند، پس هیچگاه از آن ها استفاده نکنید، بهتر است اگر کودک استفاده ایمن و رضایت بخشی داشت، اسباب بازی را تهیه کنید.

ایمن کردن اتاق بازی کودک

اسباب بازی ایمن را از کجا بخریم؟

لازمه ی خرید یک اسباب بازی ایمن آن است که شما این اسباب بازی ها را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید، رنگین تویز یکی از مراجع خرید اسباب بازی های ایمن و معتبر است که می توانید جهت خرید همین لحظه اقدام کنید.

فروشگاه اسباب بازی 🧸 رنگین تویز

فروشگاه رنگین تویز کار خود را با خرید و فروش اسباب بازی های دخترانه و اسباب بازی های پسرانه شروع کرده است. سیاست های فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز بر مبنای رضایت مشتری است از همین رو تنوع و جدید بودن اسباب بازی های rangintoys ، ارسال رایگان و سریع محصولات به عنوان اولویت اول فروشگاه رنگین تویز در نظر گرفته شده است.سعی ما در بالا بردن سطح کیفیت و پایین آوردن قیمت با حذف واسطه ها می باشد.با وارد شدن به دنیای وسیع اسباب بازی های رنگین تویز، با مجموعه ای عظیم از اسباب بازی ها شامل لگوها، تفنگ ها، عروسک ها، ماشین های اسباب بازی، اکشن فیگورها و… مواجه می شوید که با دیدن آنها حتی بزرگترها هم ترغیب می شوند که اسباب موردعلاقه خود را از ما بخرند.

1-1-pmt8xq8s92nw5erls1z1m07voh3l0fahvju3h2nscq

فروشگاه رنگین تویز

اهواز کیان آباد نبش خیابان 12 غربی فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز

دنیای کودکان جهانی

دنیای کودکان جهانی وسیع از خاطرات و شیطنت ها و اسباب بازی ها است.بچه ها با بازی کردن یاد میگیرند که چطور زندگی کنند.پرورش ذهن آنها و اجتماعی تر شدن آنها وابسته به همین دنیای کودکانه می باشد.این دنیای کوچک بسیار اهمیت دارد زیرا که تمام دغدغه ها و آرمان ها و آرزوهای یک فرد در دنیای کودکی او شکل می گیرد.ما دنیایی وسیع از اسباب بازی ها را برای کودکان شما فراهم کردیم تا شرایط را برای پرورش و رشد کودکان ایران زمین فراهم کنیم.

🤲 به امید روزی که هیچ کودکی از نعمت دنیای کودکانه محروم نباشد.

سوال داشتید؟

8 صبح تا 17 عصر

 
تلفن همراه : 09906502320
تلفن ثابت : 06133382047
ایمیل : Rangintoys@gmail.com

تمامی حقوق این سایت برای رنگین تویز محفوظ میباشد.