سبد خرید

اسباب بازی دخترانه و پسرانه

اسباب بازی های دخترانه و پسرانه چه فرقی با هم دارند؟

اسباب بازی دخترانه و پسرانه چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟ آیا باید هنگام خرید اسباب بازی به جنسیت کودک توجه کرد؟ این ها پرسش هایی است که ذهن والدین باهوش را هنگام خرید اسباب بازی درگیر می کند، اما چطور است برای یافتن پاسخ این پرسش ها با تحریریه رنگین تویز همراه باشید.

اسباب بازی های دخترانه و پسرانه چه تفاوتی با هم دارند؟

شاید بشود به سختی مرزی بین اسباب بازی های پسرانه و اسباب بازی های دخترانه مشخص کرد، باورهای کلیشه ای و نهادینه شده در اکثر جوامع این هست که دختران علاقمند به عروسک و بازی های نمایشی هستند و پسران علاقمند به هیجانات و استفاده از ماشین، موتور و هواپیما، طبق این معیار اسباب بازی های متحرکی که هیجان کودک را تحریک می کنند مخصوص پسران و اسباب بازی هایی مثل عروسک و اسباب بازی های نمایشی مخصوص دختران هستند، حال مواردی وجود دارند که این دسته بندی ها را نقض می کنند یعنی علاوه بر اینکه کودکان به هر دو دسته بندی رایج اسباب بازی تمایل دارند، اسباب بازی هایی هستند که به صورت مشترک استفاده می شوند پس وقت آن رسیده به پرسش های مهم تری درباره اسباب بازی های پسرانه و اسباب بازی های دخترانه بپردازیم.

 

آیا جنسیت در خرید اسباب بازی اهمیت دارد؟

هر چند اسباب بازی ها در بازار به دو دسته پسرانه و دخترانه تقسیم شده اند اما هر یک از اسباب بازی های این دسته بر روی مهارت های خاصی تمرکز می کنند، وقتی کودک شما در انتخاب یک اسباب بازی محدود به اسباب بازی های جنسیت پسرانه می شود از توانایی و مهارت هایی که دسته دیگری از اسباب بازی ها در وی می توانند فعال کنند محروم می ماند، بنابراین بهترین کار این است که در خرید اسباب بازی هویت جنسی را در نظر نگیرید و با توجه به علاقه ی کودک سعی کنید کودک را با هر دو گروه اسباب بازی ها آشنا کنید تا بتواند تمام مهارت های خود را پرورش دهد.

 

 

معرفی اسباب بازی های مشترک بین دختران و پسران

اما دسته ای از اسباب بازی ها هستند که بدون توجه به جنسیت می توانید آن ها را برای کودک خود خریداری کنید، این اسباب بازی ها اصطلاحا اسباب بازی های خنثی نامیده می شوند که بین دو جنسیت کاملا مشترک هستند و استفاده از آن ها اثرات مفیدی بر روی کودک خواهد داشت چند مورد از این اسباب بازی ها شامل موارد زیر هستند:

اسباب بازی دخترانه و پسرانه

بازی های فکری

بازی های فکری مثل پازل می توانند فارغ از جنسیت به تقویت هوش و قوای ذهنی شما کمک کنند، با تهیه این بازی ها می توانید خلاقیت و هوش سرشار کودک خود را تضمین کنید.

اسباب بازی های موزیکال

کودکان فارغ از جنسیت عاشق اسباب بازی های موزیکال هستند، این اسباب بازی ها به کودکان کمک می کنند هوش موسیقیایی و درک هنری خود را پرورش دهند.

توپ های ساده ورزشی

توپ بازی یکی از تفریحات مورد علاقه ی کودکان است، در فرایند توپ بازی کودک انرژی مصرف می کند و این برای آرامش اعصاب و خواب کودک کاملا موثر است.

 

رنگین تویز مرجع خرید انواع اسباب بازی های متناسب با نیاز شما

انواع اسباب بازی های پسرانه، دخترانه و خنثی را می توانید در وبسایت رنگین تویز پیدا کنید، فروشگاه رنگین متناسب با نیاز شما محصولاتش را ارائه می کند و هر لحظه ای که اشاره کنید می توانید بهترین انتخاب را برای کودک خود داشته باشید و به سرعت سفارش خود را تحویل بگیرید.

فروشگاه اسباب بازی 🧸 رنگین تویز

فروشگاه رنگین تویز کار خود را با خرید و فروش اسباب بازی های دخترانه و اسباب بازی های پسرانه شروع کرده است. سیاست های فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز بر مبنای رضایت مشتری است از همین رو تنوع و جدید بودن اسباب بازی های rangintoys ، ارسال رایگان و سریع محصولات به عنوان اولویت اول فروشگاه رنگین تویز در نظر گرفته شده است.سعی ما در بالا بردن سطح کیفیت و پایین آوردن قیمت با حذف واسطه ها می باشد.با وارد شدن به دنیای وسیع اسباب بازی های رنگین تویز، با مجموعه ای عظیم از اسباب بازی ها شامل لگوها، تفنگ ها، عروسک ها، ماشین های اسباب بازی، اکشن فیگورها و… مواجه می شوید که با دیدن آنها حتی بزرگترها هم ترغیب می شوند که اسباب موردعلاقه خود را از ما بخرند.

1-1-pmt8xq8s92nw5erls1z1m07voh3l0fahvju3h2nscq

فروشگاه رنگین تویز

اهواز کیان آباد نبش خیابان 12 غربی فروشگاه اسباب بازی رنگین تویز

دنیای کودکان جهانی

دنیای کودکان جهانی وسیع از خاطرات و شیطنت ها و اسباب بازی ها است.بچه ها با بازی کردن یاد میگیرند که چطور زندگی کنند.پرورش ذهن آنها و اجتماعی تر شدن آنها وابسته به همین دنیای کودکانه می باشد.این دنیای کوچک بسیار اهمیت دارد زیرا که تمام دغدغه ها و آرمان ها و آرزوهای یک فرد در دنیای کودکی او شکل می گیرد.ما دنیایی وسیع از اسباب بازی ها را برای کودکان شما فراهم کردیم تا شرایط را برای پرورش و رشد کودکان ایران زمین فراهم کنیم.

🤲 به امید روزی که هیچ کودکی از نعمت دنیای کودکانه محروم نباشد.

سوال داشتید؟

8 صبح تا 17 عصر

 
تلفن همراه : 09906502320
تلفن ثابت : 06133382047
ایمیل : Rangintoys@gmail.com

تمامی حقوق این سایت برای رنگین تویز محفوظ میباشد.